Wij gebruiken cookies om ons websiteverkeer te analyseren, voor functionele doeleinden om de website te verbeteren en om functies voor content en social media te kunnen bieden.
Onderstaand kunt u aangeven welke cookies wij mogen plaatsen. Wij verzamelen geen persoonsgegevens. Wilt u een optimaal werkende website? Vink dan alle vakjes aan.
Onlangs hadden de ouders van de leerlingen van MAVO 1 de gelegenheid om een kijkje te nemen bij het stop-motion project dat deel uitmaakt van het filmproject bij de vakken BV, techniek en tech+. De leerlingen hebben de afgelopen weken hard gewerkt aan hun eigen stop-motion films, waarbij ze hun creativiteit en technische vaardigheden hebben laten zien.
Tijdens het bezoek kregen de ouders een presentatie van de verschillende projecten. Hierbij een compliment aan de leerlingen die heel stoer presenteerde wat hun idee is en hoe ze de poppetjes hebben gemaakt.